دسته های مرتبط

فنرهای توربولاتور مبدل چیلر جذبی

در طول کارکرد چیلر جذبی و به دلیل قدرت اکسید کنندگی بالای لیتیوم بروماید، فلز آهن چیلر جذبی به صورت اکسید در می آید. این اکسیدهای فلزی نامحلول همراه محلول سلوشن در چیلر به گردش درمی آیند و در قسمت هایی که بیشترین اصطکاک و کمترین سرعت برای لیتیوم بروماید وجود دارد جمع می شود و مسیر عبور محلول رقیق به ژنراتور و مسیر محلول غلیظ به ابزوربر را مسدود و یا محدود می کند و در بعضی از موارد حتی مسیر عبور سیال لیتیوم بروماید را مسدود می کند.
در صورتی که محلول سلوشن لیتیوم بروماید در چیلر جذبی به گردش در نمی آید و یا این که حرکت محلول کند است و آنالیز محلول خوردگی بالا را در چیلر مشخص کند(آلکالیتی محلول در این گونه موارد پارامتر مهمی است)، می توانید با استفاده از چند تست ساده گرفتگی مبدل حرارتی را مشخص کنید.
گروه مهندسی مهراسپند با بهره گیری از پرسنل کارآزموده و با تجربه و امکانات روز دنیا اقدام به تعویض فنرهای توربولاتور مبدل حرارتی چیلر جذبی می نماید.
مشاورین گروه مهندسی مهراسپند آماده پاسخگوئی به سوالات شما در این زمینه می باشند.
برای مشاوره با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.

برای دیدن فیلم تعمیر چیلر جذبی در آپارات اینجا کلیک کنید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015