لیتیوم بروماید

لیتیوم بروماید

لیتیوم بروماید

لیتیوم بروماید ، اسید هیدروبرومیک و اکتیل الكل

محصولات شیمیایی: لیتیوم بروماید ، اسید هیدروبرومیک و اکتیل الكل با کیفیت عالی و ارسال آنالیز محصول موجود می باشد. این محصول تولید شرکت سونیگنام كره بوده و با پايه موليبدات و پايه كرومات عرضه می شود.

ليتيوم هيدروكسايد اسيد هيدروبروميك الكل اكتيل Octyl alcohol با کیفیت بالا ماده ضد خوردگی در برابر تماس سولوشن با آهن کرومات یا مولیبدات میباشد که هریک به تنهایی دارای این خاصیت می باشند.

ضد رسوب PSF از آنجاییکه آب یکی از قویترین حلالهاست سختی گیر های موجود در بازار دارای توانایی ارایه آب نرم کامل نیستند لذا جهت رفع این مشکل این شرکت محلول PSF را پیشنهاد می نماید. با استفاده از این محلول از پوسیدگی لوله ها جلو گیری بعمل آمده و عمر مفید دستگاه افزایش می یابد. جهت تهیه این محصول با مدیریت فروش شرکت تماس حاصل نمایید. اسید مخصوص شستشوی لوله های مسی به همراه ماده ضد خوردگی موثرترین برطرف کننده رسوب (دیسکلر) این اسید خاصیت رسوب زدایی بالایی دارد و کمترین خوردگی را به دلیل دارا بودن ماده اینهبیتور مخصوص مس موجب می شود. خنثی کننده: این ماده به عنوان محافظ لوله  های مسی، اسید باقیمانده در لوله ها را از بین می برد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *