مبدل های ضد خوردگی

مبدل های حرارتی مصارف ویژه(صنعتی و شیمیایی)

در طول کارکرد مبدل های حرارتی و کندانسورهای آبی در مناطقی با میزان رسوب گذاری بالا و سختی آب بالا و نیاز به اسید شویی این مبدل ها با اسید درصد بالا و اسید شویی طولانی مدت و مکرر، خوردگی لوله های مسی را در پی دارد که سبب نازک شدن لوله ها و در نهایت سوراخ شدن آنها می گردد. نشتی سبب ورود آب به مسیر گاز شده و نتیجه آن ورود آب به کمپرسور است و این امر سبب خسارتهای جبران ناپذیر می گردد.

جهت رفع این مشکل گروه مهندسی مهراسپند اقدام به تولید مبدل ها و کندانسورها با لوله هایی از آلیاژ مس و نیکل می کند(cupper&nickle10/90 و 20/80). این مبدل ها در طول زمان و در برابر اسید شویی های مداوم و خوردگی های مختلف از خود مقاوم بالایی نشان می دهند و توانایی کارکرد در شرایط سخت مثل آب دریا را دارند.

به دلیل استفاده از تیوپ شیت و پوسته استینلس استیل stainless steel و استفاده از لوله های آلیاژ نیکل به جای مس، این مبدل ها در صنایع زیادی از قبیل پتروشیمی ، کشتیرانی و غیره  استفاده در مناطق جنوب ایران و استفاده از آب دریا جهت خنک کردن سیال و استفاده در کاربردهایی که مواد شیمیایی خورنده وجود دارد، کاربرد پیدا می کنند.

مبدل های ضد خوردگی (2) مبدل های ضد خوردگی (3) مبدل های ضد خوردگی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایید.

مبدل های ضد خوردگی

مبدل استینلس استیل،کاپرنیکل،خوردگی مبدل

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x