دسته های مرتبط

لیتیوم بروماید

محصولات شیمیایی: ليتيوم برومايد، اسید هیدروبرومیک و اکتیل الكل با کیفیت عالی و ارسال آنالیز محصول موجود می باشد. این محصول تولید شرکت سونیگنام كره بوده و با پايه موليبدات و پايه كرومات عرضه می شود.

ليتيوم هيدروكسايد اسيد هيدروبروميك الكل اكتيل Octyl alcohol با کیفیت بالا ماده ضد خورندگی در برابر تماس سولوشن با آهن کرومات یا مولیبدات میباشد که هریک به تنهایی دارای این خاصیت می باشند.

ضد رسوب PSF از آنجاییکه آب یکی از قویترین حلالهاست سختی گیر های موجود در بازار دارای توانایی ارایه آب نرم کامل نیستند لذا جهت رفع این مشکل این شرکت محلول PSF را پیشنهاد می نماید. با استفاده از این محلول از پوسیدگی لوله ها جلو گیری بعمل آمده و عمر مفید دستگاه افزایش می یابد. جهت تهیه این محصول با مدیریت فروش شرکت تماس حاصل نمایید. اسید مخصوص شستشوی لوله های مسی به همراه ماده ضد خوردگی موثرترین برطرف کننده رسوب (دیسکلر) این اسید خاصیت رسوب زدایی بالایی دارد و کمترین خوردگی را به دلیل دارا بودن ماده اینهبیتور مخصوص مس موجب می شود. خنثی کننده: این ماده به عنوان محافظ لوله  های مسی، اسید باقیمانده در لوله ها را از بین می برد.  


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015