چیلر تراکمی و کمپرسور

کنترل سطح روغن کمپرسور اسکرو

کنترل سطح روغن کمپرسور اسکرو

کنترل سطح روغن کمپرسور اسکرو : کنترل سطح روغن در کمپرسور های مختلف به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. می دانیم که در کمپرسورهای اسکرو نیاز به کنترل روغن بسیار بالاست. بنابراین در بعضی از کمپرسورها از کنترل سطح روغن استفاده می شود.
شرکت بیتزر از کنترل سطحی استفاده می‌کنند که می‌تواند سطح روغن را با اشعه مادون قرمز ببینند. و با استفاده از این روش میتواند کنترل دقیقی بر روی سطح روغن داشته باشد توجه داشته باشیم این روش تنها سطح روغن را می بیند. و امکان کنترل فشار روغن را برای ما فراهم می‌کند برای این منظور باید از ترانسمیتر های فشار استفاده کرد. و فشار روغن را کنترل نمود.
در مدلهای قدیمی بیتزر این روش به صورت مکانیکی بود. و از کنترل سطح های مکانیکی برای کنترل سطح روغن استفاده می شد. اما در مدل های جدیدتر کنترل سطح های الکتریکال استفاده می شود.

گروه مهندسی مهراسپند دارای تخصصی ترین کارگاه تعمیرات کمپرسورهای برودتی در ایران است. در کارگاه گروه مهندسی مهراسپند تعمیرات سبک و سنگین و فوق سنگین بر روی کمپرسورهای تبرید انجام می گیرد و پس از تعمیر، کمپرسور در محل نصب و پس از کارکرد تحویل داده می شود و ضمانت کارکرد را داراست. جهت تعمیر کمپرسور خود با کارشناسان گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید. و یا در صفحه پرسش و پاسخ گروه مهراسپند سوالات خود را مطرح کنید.

با هم به تماشای ویدیوی کنترل سطح روغن کمپرسور اسکرو می نشینیم

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “کنترل سطح روغن کمپرسور اسکرو

  1. مجتبی گفت:

    از دو پرشر ترنسمیتر در قبل و بعد از فیلتر روغن باید استفاده کرد.
    که هم از فشار روغن مطلع بشیم و هم از گرفتگی فیلتر روغن

    1. modir گفت:

      نصب دو عدد ترانسمیتر فشار در دوطرف فیلتر درایر گزینه خوب و کمک کننده است اما این پیشنهاد باعث افزایش هزینه و همچنین پیچیدگی سیستم می شود. معمولاً شرکت‌های سازنده از نصب چنین تجهیزاتی خودداری می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *