چیلر تراکمی و کمپرسور

مشکلات فیلتر روغن کمپرسور اسکرو بیتزر

مشکلات فیلتر روغن کمپرسور اسکرو بیتزر

مشکلات فیلتر روغن کمپرسور اسکرو بیتزر

فیلترهای روغن در کمپرسور های اسکرو نقش مهمی را ایفا می کنند و بعضی از کمپرسور های اسکرو امکان دسترسی آسان به فیلتر‌ روغن وجود دارد. همانند کمپرسورهای اسکرو هنبل اما در بعضی از کمپرسورهای اسکرو این فیلتر در داخل کمپرسور تعبیه شده است.

زمانی که آلودگی در سیکل وجود داشته باشد و یا خوردگی قطعات مکانیکی اتفاق افتاده باشد امکان وجود ذرات در داخل روغن وجود دارد. این ذرات می‌توانند در بین لقی های ناچیز رولبرینگ ها و بلبرینگ ها و همچنین مابین روترهای نری و مادگی و ما بین پوسته کمپرسور و ماردون ها وارد شوند. و باعث خوردگی های مکانیکی بالایی شوند. بنابراین رمز موفقیت ما در کنترل جریان روغن استفاده از فیلتر روغن مناسب است.

فیلترهای روغن کمپرسور اسکرو بیتزر همگی دارای یک نوع ساختار هستند. و در نوع و ابعاد با یکدیگر تفاوت دارند. برای خرید فیلتر روغن کمپرسور اسکرو بیتزر می توانید با کارشناسان گروه مهندسی مهر اسپند تماس بگیرید.
گروه مهندسی مهر اسپند عرضه کننده قطعات و تجهیزات کمپرسور های اسکرو و به ویژه کمپرسورهای اسکرو بیتزر است.

گروه مهندسی مهراسپند دارای تخصصی ترین کارگاه تعمیرات کمپرسورهای برودتی در ایران است. در کارگاه گروه مهندسی مهراسپند تعمیرات سبک و سنگین و فوق سنگین بر روی کمپرسورهای تبرید انجام می گیرد و پس از تعمیر، کمپرسور در محل نصب و پس از کارکرد تحویل داده می شود و ضمانت کارکرد را داراست. در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه تنظیم درایو اکسپنشن الکترونیکی کرل با کارشناسان گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *