چیلر تراکمی و کمپرسور

محل نصب اویل پرشر سوئیچ

محل نصب اویل پرشر سوئیچ

محل نصب اویل پرشر سوئیچ

کمپرسورهای پیستونی کوپلند در بیشتر مدل ها از ظرفیت ۵ اسب به بالا دارای اویل پمپ می‌باشند پمپ تجهیزی است که روغن را به قسمت های مختلف کمپرسور ارسال می‌کنند تا فیلم روغن تشکیل شود و از خوردگی های مکانیک جلوگیری گردد.

اما از کجا بتوان متوجه شد که اویل پمپ کارکرد درستی دارد؟ بعضی مواقع چرخدنده های پمپ روغن دچار خوردگی میشوند. یا بوش انتهایی و یا شاتون ها بر روی میل لنگ و یا بوشهای اصلی خورده می شوند. و باعث می‌شوند که فشار روغن افت کند.
پس ما نیاز به تجهیزات داریم که بتوانند فشار روغن را تشخیص دهد. و در صورت بروز مشکل به ما اخطار لازم را اعلام نماید. برای این منظور ما از کنترل کننده های فشار روغن یا اویل پرشر استفاده می کنیم که می تواند به ما این امکان را بدهد. که در زمان خرابی هر یک از تجهیزات که نتیجه آن کاهش فشار روغن است. این اتفاق را متوجه شویم برای نصب پرشر روغن در انتهای کمپرسور توسط شرکت سازنده تعبیه می‌شود. که می‌توانیم اویل پرشر سوئیچ را بر روی آن نصب کنیم.

گروه مهندسی مهراسپند دارای تخصصی ترین کارگاه تعمیرات کمپرسورهای برودتی در ایران است. در کارگاه گروه مهندسی مهراسپند تعمیرات سبک و سنگین و فوق سنگین بر روی کمپرسورهای تبرید انجام می گیرد و پس از تعمیر، کمپرسور در محل نصب و پس از کارکرد تحویل داده می شود و ضمانت کارکرد را داراست. جهت تعمیر کمپرسور خود با کارشناسان گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید. و یا در صفحه پرسش و پاسخ گروه مهراسپند سوالات خود را مطرح کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *