تعمیر کمپرسور

تعمیر کمپرسور

تعمیر کمپرسور

تعمیر کمپرسور
این گروه، با استفاده از نیروهای مجرب و کار آزموده تعمیرات تمام کمپرسورهای دستگاههای تهویه مطبوع را با استفاده از قطعات فابریک و اورجینال انجام می دهد. شایان ذکر است کمپرسورهای بالای 50hp در محل تعمیر می گردند.
گروه مهندسی مهراسپند جهت تعمیر کمپرسورهای سیلندر پیستونی، اسکرو، اسکورال اقدام به آموزش نیروهای متخصص خود کرده است. تا دانش و تجربه را درهم آمیخته و در ضمینه رفع نیاز تعمیرات کمپرسور و چیلر، براساس نیاز مشتری اقدام به تعمیرات محدود در محل و یا تعمیرات اساسی در کارگاه نماید. ما توانایی انجام تعمیرات سطحی و نگهداری سیستم تجهیزات تبرید تا تعمیرات اساسی را دارا هستیم.

تعمیراتی از قبیل: تعمیر کلی کمپرسور، نشت یابی و یا آنالیز ارتعاش. هر کمپرسور اسکرو دارای منطق کنترل مختص به خود است که ظرفیت برودتی سیکل تبرید چیلر تراکمی را کنترل می کند. بایستی منطق کنترل سیکل تبرید را برای تعمیرات چیلر تراکمی بدانیم(این اولین گام است) گام دوم برای تعمیر چیلر تراکمی، دنبال کردن سیکل تبرید و بررسی سیکل تبرید است. همانند یک دکتر که علایم بیمار را مشاهده می کند، یک تبرید کار نیز بایستی نشانه های مشکل در چیلر را بررسی کند.

مهندسان گروه ما در در ضمینه سرویس کمپرسورها، خشک کننده ها، برج های خنک کننده و مدار فرمان PLC چیلر تخصص دارند. تکنسین ها و مهندسین با تجربه ما آمادگی کمک به شما جهت حل مشکلات سیستم های تبرید و کمپرسور را دارند.
ما از دانش و تجربه در کنار یکدیگر استفاده می کنیم. این امر باعث کیفیت کار ماست.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *