دسته های مرتبط

گیج فشار لوله بوردون، چیلر مدل MREG-K

گیج فشار لوله بوردون، چیلر مدل MREG-K
حوزه های احتمالی کاربرد
به طور مشخص برای استفاده در سیستم های سردخانه و چیلر طراحی شده اند و با این شرایط سازگار هستند. این گیج ها مقیاس اندازه ای دارند که هم دمای تبخیر وابسته به فشار و هم دمای تبخیر فشار مرتبط با مبرد (گاز فریونی) را نشان می دهد. برخی از این گیج های فشار بر اساس دسته بندی خطر مبرد، مشخصه های ایمنی مکملی را نیز دارا هستند.

توضیحات
نسخه الگوی ایمنی
مبردها بر اساس VGB 20 در سه گروه تقسیم بندی می شوند:
• گروه 1: مبردهای غیرقابل اشتعال بدون اثر مخرب بر سلامتی
• گروه 2: مبردهای سمی و مضر و مبردهایی با وسعت انفجار پایین که در صورت ترکیب با هوا به حجم حداقل 3.5% می رسد.
• گروه 3: مانند گروه 2 اما با وسعت انفجار زیر 3.5%
گیج های فشار مبرد SIKA برای مبردهای گروه 1 و 2 با EN 837-1 و سطح ایمنی S2 و برای مبردهای گروه 3 با EN 837-1 و سطح ایمنی S3 مطابقت دارند.

مقیاس ها
گیج های با صفحه نمایش استاندارد در محدوده 15…1- بار (bar) و …30…1- بار (bar) موجود هستند. صفحات مقیاس با فشار ترکیبی و مقیاس دما چاپ شده اند. مقیاس های فشار با bar، kPa/MPa یا psi آمده اند؛ مقیاس های دما نیز با °C یا °F نشان داده می شوند و با منحنی فشار تبخیر مبرد مطابقت دارند. مقیاس های دما همچون “مقیاس های نقطه ای“ پیاده سازی شده اند و معمولا به صورت رنگی چاپ می شوند. گیج هایی با مقیاس برای بیش از یک مبرد در صورت تقاضا عرضه خواهدشد. SIKA تنوع وسیعی از مقیاس های ویژه آماده را برای مبردها و دامنه های اندازه گیری ویژه و تکی ارائه می دهد.

مواد و رشته های اتصال
تمامی گیج های فشار دارای thread استاندارد G1/4 B یا G1/2 B هستند (با thread NPT نیز موجود است). ما به عنوان یک گزینه انتخابی قادریم گیج های فشار با flare connection 1/4 را بر اساس نمودار عرضه کنیم. اجزایی که در تماس با میانگین اندازه گیری شده هستند از برنج یا برنز ساخته شده اند. فلزات غیرآهنی اجازه ندارند برای استفاده با مبرد آمونیاک (R717, NH3) در گیج ها استفاده شوند، بنابراین آلیاژهای فولاد ضدزنگ برای این منظور استفاده می شوند.

کیس (Case)
کیس های گیج فشار سردخانه را می توان بر اساس تقاضا رنگی کرد تا گیج ها را در ظاهر با مدارهای خنک کننده مرتبط ساخت و به سیستم اجازه بهتر دیده شدن را داد. برای مثال شاید رنگ قرمز برای فشار بالا و رنگ آبی برای فشار پایین استفاده شود.

گیج فشار چیلر تراکمی

گیج فشار چیلر تراکمی


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015