دسته های مرتبط

کنترل ظرفیت کمپرسور اسکرو بیتزر

در این فیلم روش کار کنترل ظرفیت کمپرسور اسکرو بیتزر سری CSH و CSW را مشاهده می کنید. این کمپرسورها برای کنترل ظرفیت کمپرسور بر اساس بار مصرفی از حرکت یک اسلایدر کمک می گیرند.

در بیشتر کمپرسورهای اسکرو کنترل ظرفیت به وسیله نیروی روغن و هیدرولیکی انجام می شود. روغن به وسیله چند شیر برقی که وظیفه کنترل ظرفیت را دارند به درون سیلندر فرستاده می شود. در این سیلندر پیستونی وجود دارد که پیستون با حرکت خود، اسلایدر را به حرکت در می آورد. اسلایدر بین دو اسکروی نری و مادگی حرکت میکند و درنتیجه گاز ورودی بین اسکروها را کم یا زیاد می کند و به این وسیله حجم گاز ورودی به اسکروها کم و زیاد می شود و در نتیجه ظرفیت کم و یا زیاد می شود و به این وسیله ظرفیت تغییر می کند.

برای مشاوره و یا شرکت در دوره های آموزشی، می توانید با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015