دسته های مرتبط

کنترل سطح در چیلرهای جذبی

Level control(کنترل سطح) در چیلرهای جذبی
از آنجاییکه کنترل سطح مبرد نقش حیاتی در چیلرهای جذبی دارد و در صورت تغلیظ بیش از اندازه و بدون کنترل موجب بروز کریستال می گردد این شرکت سیستمی را ابداع نموده که مشابه آن در یک نوع از تولیدات خارجی نیز مشاهده شده است. البته در اینجا متذکر می شود که علاوه بر کارایی مطلوب باید از قیمت معقولی برخوردار باشد که این نوع کنترل سطح در عمل قابل مقایسه با اولترا سونیک بوده ولی از نظر قیمت متعادل می باشد.
وظایف سیستم کنترل سطح در مبرد و محلول
1. کنترل میزان مبرد در اواپراتور جهت تنظیم غلظت و جلوگیری از خشک شدن محلول
2. کنترل میزان مبرد در اواپراتور جهت راه اندازی اولیه و زیر بار آوردن پمپ ریفریجرنت(مبرد) و پس از عملیات غلظت سازی اتوماتیک
3. باز نمودن سایکل گارد هنگامی که آهن بصورت محلول در لیتیوم معلق شود در این قسمت جذب آهنربا شده و باعث از کار افتادن سیستم کنترل سطح در مدت زمان کوتاهی می گردد و که این شرکت با جایگزینی سیستم بدون آهنربا با ایمنی بالا این مشکل را رفع کرده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایید.

کنترل سطح اواپراتور

کنترل سطح چیلر جذبی

نصب کنترل سطح


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015