دسته های مرتبط

کنترل روغن کمپرسور OLD-D1/OLD-K1

OLD-D1,OLD-K1 تجهیزات کنترل سطح روغن چشمی هستند.

کنترل  کننده OLD-K1 برای کنترل سطح روغن در کمپرسورها استفاده شده و OLD-D1 برای کنترل سطح در مخازن استفاده می­ شود. رله موجود در OLD-K1 مواقع مورد نیاز باز شده و مدار فرمان را قطع می­ کند. سری OLD  شامل دو مدل هستند . OLD-K1 و OLD-D1 دارای توابع کنترل متفاوت بوده که در ادامه توضیح داده شده است.

کنترل سطح

سری­ های OLD شامل یک شیشه پیچی و یک وسیله کنترل سطح چشمی هستند. شیشه بر روی کمپرسور یا مخزن نصب می­ شود. بدون باز کردن شیشه و خالی شدن فشار مخزن یا کمپرسور می­ توان، کنترل سطح را باز کرد. کنترل سطح از طریق نور مادون قرمز انجام می ­شود. مدل OLD-K1 برای کنترل بدون تماس در کمپرسورها نصب می­ شود تا روغن­کاری قطعات داخلی کمپرسور را در حالت بهینه کنترل کند. مدل OLD-D1 برای کنترل مخازن استفاده می ­شود و درصورت کاهش سطح، فعال شده و بعد از 5 ثانیه عمل می ­کند.در شروع راه ­اندازی، چراغ LED چشمک می ­زند و بعد از تقریباً 3 ثانیه رله فعال می گردد.

کنترل سطح روغن کمپرسور- استارت مستقیم

کنترل-سطح-روغن-کمپرسور--استارت-مستقیم

کنترل سطح روغن کمپرسور–استارت مستقیم

مدار فرمان کنترل سطح روغن کمپرسور

کنترل سطح روغن کمپرسور- دوضرب PW

کنترل-سطح-روغن-کمپرسور--دوضرب-PW

کنترل سطح روغن کمپرسور–دوضرب PW

مدار فرمان کنترل سطح روغن کمپرسور دوضرب


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015