دسته های مرتبط

کمپرسور کریر کارلایل( آنلودر فشاری )

کمپرسور­های کریر کارلایل O6D/O6E/O5G

آنلودر قطع ساکشن کمپرسور

آنلودر کمپرسور کریر کارلایل فشاری

آنلودر کمپرسور کریر کارلایل فشاری

در شکل زیر شیر کنترل ظرفیت فشاری را می­ توانید ببینید که امکان نصب نوع اتوماتیک و با شیر برقی موجود است­. پیستون بای پس برای آنلود بای پس گاز نصب می ­شود و برای حالت قطع کن ساکشن از شیر جدا می شود­.

 آنلودر فشاری دستی کمپرسور کریر کارلایل

آنلودر فشاری دستی کمپرسور کریر کارلایل

تنظیم کنترل ظرفیت­:

ست پوینت کنترل (نقطه بار سیلندر) از 0 تا 85psi  قابل تنظیم است­.

اختلاف فشار از 6 تا 22psi  قابل تنظیم است­.

برای تنظیم نقطه تنظیم­: مهره تنظیمی را ساعتگرد بچرخانید تا به انتهای مسیر برسد­. در این حالت­، نقطه تنظیم 85psi  است­. با چرخاندن مهره تنظیم به صورت پادساعتگرد می­ توان به میزان فشار مورد نظر­، تنظیم کرد­. هر دور کامل میزان تنظیمی را 7.5psi کاهش می­ دهد­. به صورت تقریبی 5/11 دور پادساعتگرد باعث کاهش نقطه تنظیم تا 0psi می ­شود­.

تنظیم اختلاف فشار­: پیچ تنظیمی اختلافی را پادساعتگرد بچرخانید تا به انتهای مسیر چرخش خود برسد­.

در این حالت­، اختلاف برابر 6psi  است­. اختلاف فشار بوسیله چرخاندن ساعتگرد پیچ­، تنظیم می­ شود­. هر دور کامل باعث افزایش 1.5psi  اختلاف می­ شود­. به صورت تقریبی 10 دور ساعتگرد باعث افزایش اختلاف فشار تا 22psi  می­ شود­.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015