چیلر تراکمی

هزینه خدمات چیلر چیلر تراکمی وسردخانه

جهت تعمیر چیلر تراکمی یا سردخانه بدون بازدید از چیلر یا سردخانه به سختی می توان قیمت مشخصی را به عنوان هزینه تعمیر چیلر تراکمی اعلام کرد زیرا بنا به نوع و زمان کار و مدل و تناژ دستگاه، هزینه تعمیرات چیلر تراکمی تغییر می کند. با این وجود به دلیل درخواست، لیست زیر برای بعضی از کارهای عمومی تهیه شده است که کلی می باشد و نمی توان از آن به عنوان ملاک 100% برای هزینه تمام شده تعمیر چیلر تراکمی و سردخانه استفاده کرد.
لیست دستمزد کارهای تعمیراتی چیلر تراکمی و سردخانه:
قیمت های فوق با افزایش حجم کار به بیش از یک مورد، کاهش می یابند.

تغییر مبرد

تغییر مبرد چیلر تراکمی و یا هر سیستم تراکمی نتیجه افزایش قیمت و کاهش تولید گازهای CFC و تاثیر مخرب بر محیط زیست این شده است که نیاز به تغییر مبرد کمپرسورها پدید آمده است و گازهای با خواص مشابه مورد توجه قرار گرفته است( از قبیل تغییر گاز مورد استفاده در سردخانه ها و چیلرهایی که از CFC-12 استفاده میکنند بسیاری از کارشناسان مخالف تغییر مبرد یک سیستم، به صورت غیر کارشناسی شده هستند. یک سیستم تبرید برای کاربرد خاص و با مبرد خاص طراحی گردیده است و یک نتیجه تغییر، تاثیر بر روی تمامی قسمت ها: کمپرسور، سیستم کنترل، شیر انبساط و کنترلرهای ایمنی میباشد. در مجموع ممکن است برای تغییر مبرد نیاز به طراحی لوله کشی مجدد لوله ها باشد زیرا که بایستی لوله کشی بر اساس دانسیته گاز و ویژگیهای روغن طراحی گردد(در قسمت لوله کشی مبرد شرح داده شده است). تغییر مبرد حتی ممکن است باعث کاهش راندمان سیستم گردد و  یا باعث بوجود آمدن نشتی نیز گردد زیرا ممکن است گاز جدید با فشار بالاتر و یا پایین تری کار کند اما با محاسبات درست و کارشناسی دقیق می توان این مشکلات را حل کرد. تغییر مبرد برای گازهای زیر امکان پذیر است زیرا از لحاظ خواص می توانند به ما شرایط نزدیک به مبرد اولیه را بدهند: R-12 TO R-134a R-502 TO R-404A/R-507 R-12 TO R-401A R-12 TO R-401B R-502 TO R-402A البته شرکتهای سازنده کمپرسورها در مورد توانایی کمپرسورهای تولیدیشان برای تغییر مبرد اطلاعات مورد نیاز را منتشر می کنند. جهت هر گونه مشاوره با کارشناسان، با ما تماس بگیرید.

آنالیز روغن

تعمیر کمپرسور

این گروه، با استفاده از نیروهای مجرب و کار آزموده تعمیرات تمامی کمپرسورهای دستگاههای تهویه مطبوع (چیلر تراکمی، سردخانه، مینی چیلر) را با استفاده از قطعات فابریک و اورجینال انجام می دهد. شایان ذکر است کمپرسورهای بالای ۵۰hp در محل تعمیر می گردند.
گروه مهندسی مهراسپند جهت تعمیر کمپرسورهای سیلندر پیستونی، اسکرو، اسکورال اقدام به آموزش نیروهای متخصص خود کرده است تا دانش و تجربه را درهم آمیخته و در ضمینه رفع نیاز تعمیرات کمپرسور و چیلر، براساس نیاز مشتری اقدام به تعمیرات محدود در محل و یا تعمیرات اساسی در کارگاه نماید. این گروه توانایی انجام تعمیرات سطحی و نگهداری سیستم تجهیزات تبرید تا تعمیرات اساسی را دارا هستیم. تعمیراتی از قبیل: تعمیر اساسی کمپرسور، نشت یابی و یا آنالیز ارتعاش.
مهندسان گروه ما در در ضمینه سرویس کمپرسورها، خشک کننده ها، برج های خنک کننده و مدار فرمان PLC چیلر تخصص دارند. تکنسین ها و مهندسین با تجربه ما آمادگی کمک به شما جهت حل مشکلات سیستم های تبرید و کمپرسور را دارند.
ما از دانش و تجربه در کنار یکدیگر استفاده می کنیم. این امر باعث کیفیت کار ماست.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایید.

سیم پیچی

در این شرکت تمام سیم پیچی ها به کنترل دما مجهز می شوند تا در صورت جریان بیش از حد کشیدن موتور مدار فرمان  قطع گردد و از آسیب به موتور جلوگیری گردد. بعد از انجام  سیم پیچی کل استاتور را در شارلاک حرارتی قوطه ور می کنیم و با این کار تمام قسمت ها در معرض شارلاک قرار می گیرند و برای ۶ ساعت در کوره با دمای ۱۳۷°c قرار می گیرند و پس از سیم پیچی همه سیم پیچی ها با استفاده از اهم متر دیجیتالی تست می شوند تا از کارکرد با اطمینان استاتور اطمینان داشته باشیم. این شرکت توانایی سیم پیچی تا رنج ۴۰۰HP و همچنین ۱۱۵ ~ ۵۷۵ volts ، سه فاز و تک فاز، موتورهای تبرید و موتورهای صنعتی را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایید.