دسته های مرتبط

چیلر تراکمی صنعتی زیر صفر

روش کار چیلر تراکمی صنعتی زیر صفر
شرکت بیتزر برای کاربردهای دما پایین و سردخانه های زیر صفر، دو سری کمپرسور اسکرو را معرفی کرده است که شامل
کمپرسورهای اسکرو HSK , HSN است که توانایی کارکرد برای تولید برودت در دماهای پایین را دارا هستند. در موارد کاربر دماهای پایین بایستی از اکونومایزر جهت خنک کردن خط مایع استفاده کرد. با خنک کردن خط مایع چیلر تراکمی یا سردخانه، دیگر بعد از اکسپنشن ولو ترموستاتیک یا الکترونیک، حالت اشباع نداریم و تنها مایع مبرد وجود دارد و راندمان و میزان برودت نیز افزایش می یابد. با استفاده از این روش می توان در سردخانه های زیر صفر و با کمپرسورهایی که قابلیت استفاده از اکونومایزر را دارند برودت پایینی را تامین کرد.

توجه داشته باشید که محاسبات لوله کشی چیلرهای صنعتی با کاربردهای برودت ساختمانی و تجاری دارای تفاوت هایی است که بایستی برای طراحی چنین چیلرهایی دانش کافی نسبت به طراحی آن داشته باشیم.
بزرگترین ایراد این روش هدررفت مقداری از مایع مبرد از خط مایع و افزایش آمپر مصرفی است اما نتیجه نهایی به نسبت افزایش آمپر چشمگیر است.
برای مشاوره می توانید با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015