دسته های مرتبط

چرا کمپرسور بازسازی شده؟

زمانیکه به دنبال یک کمپرسور برای جایگزینی می گردید، بهترین گزینه برای جایگزینی، کمپرسورهای بازسازی شده گروه مهندسی مهراسپند است. کمپرسورهای بازسازی شده موجود در انبار این شرکت دقیقاً مطابق مدل و ظرفیت کمپرسور شما است.

 تعمیر کمپرسور

زمانیکه یک کمپرسور بازسازی می گردد، تمامی قطعات از آلودگی ها پاک شده و در صورت نیاز بازسازی بر روی آن انجام می گیرد تا به تلورانس مجاز برسد. اگر یک قطعه نتواند بازسازی یا تعمیر شود که به دلیل خوردگی زیاد است، از قطعات نو استفاده می شود. افزایش اصطکاک به دلیل قطعات نامناسب می تواند باعث خوردگی زیاد شود که سر انجام باعث خرابی کمپرسور می شود. تمامی قطعات مطابق استانداردهای OEM بررسی می گردند و کمپرسور تعمیر و بازسازی شده تا به راندمان و کارکرد قبلی باز گردد. در حال حاضر در مجموعه گروه مهندسی مهر اسپند بازسازی انواع کمپرسورهای چیلر تراکمی (تهویه مطبوع) و سردخانه، کمپرسورهای اپن، اسکرو و پیستونی انجام می گیرد.

پروسه بازسازی کمپرسور ما

با توجه به پیچیده شدن تجهیزات تهویه مطبوع و سردخانه ها، برای دست یابی به راندمان های بالاتر، پروسه بازسازی کمپرسور در این مجموعه نیز مطابق با کمپرسورها است تا کمپرسور به شرایط کارکرد قبلی بازگردد.

 بازسازی کمپرسور و تعمیر کمپرسور

بازسازی کمپرسور و تعمیر کمپرسور

پروسه منحصر به فرد و پیچیده بازسازی کمپرسور ما شامل گام های زیر است:

 1. روغن کمپرسور به صورت کامل از کمپرسور درین می گردد.
 2. سپس تمانی قطعات کمپرسور جدا گشته و تمامی قطعات و پوسته کمپرسور مورد بازرسی قرار می گیرد.
 3. سطوح نشستن واشرها و سوراخ ها مورد بازرسی قرار می گیرند.
 4. تمام قطعات حساس مانند رینگ های پیستون، سیل ها، بوش ها، سوپاپ های ساکشن و دیسچارج با قطعات نو تعویض می گردند.
 5. ولو پلیت ها در صورت نیاز سنگ مغناطیس می خورند و گرنه جهت سیل کردن مناسب تعویض گردیده و سوپاپ ها و فنرها نیز تعویض می گردند.
 6. میل لنگ، پیستون ها، شاتون ها و لایی های سیلندر تمیز شده مورد بررسی قرار می گیرند تا تلورانس های OEM را پوشش دهند. اگر یک قطعه، تلورانس را پوشش ندهد، با یک قطعه جدید تعویض می گردد.
 7. سیلندرها از لحاظ آسیب به صورت چشمی و با داخل سنج مورد بازرسی قرار می گیرند تا نشستن رینگ ها مطابق مقادیر مجاز باشد.
 8. سیم پیچ کمپرسور تست می شود. استاتورهایی که لاک آنها آسیب دیده یا تست آنها نشانگر وجود مشکل است، دوباره سیم پیچی می گردند.
 9. اویل پمپ (پمپ روغن) به صورت چشمی و ابعادی چک می شود و مونتاژ شده و فشار و جریان روغن تست می گردد.
 10. کمپرسور دوباره با تورک متر مونتاژ می گردد. بلافاصله بعد از تست کمپرسور، تست فشار با ازُت انجام می گیرد و نشتی تست می گردد.
 11. بعد از تست نشتی، کمپرسور دوباره با روغن مناسب شارژ می گردد.
 12. شرایط کارکرد کمپرسور و آمپر مصرفی در چک لیست کمپرسور درج می گردد.

در طول پروسه بازسازی، تکنسین های ما از دیتاشیت ها برای انتخاب تورک ها و تلورانس های مناسب استفاده می کنند تا کمپرسور بهترین شرایط  کارکرد را داشته  باشد.

 تعمیر کمپرسور و بازسازی کمپرسور

تعمیر کمپرسور و بازسازی کمپرسور

چرا کمپرسور باز سازی شده


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015