دسته های مرتبط

پمپ دان کمپرسور سیلندر پیستونی 2 PUMP DOWN

در این فیلم روش انجام پمپ دان نشان داده شده است که در فیلم قبل با محدودیتای این روش آشنا شدیم. در روش پمپ دان، گاز فریونی از قسمت فشار پایین جمع آوری می شود و در قسمت فشار بالا گردآوری می شود که نتیجه آن تخلیه اواپراتور و کمپرسور از مبرد است. این کار باعث جلوگیری از آسیب به کمپرسور در شروع راه اندازی می شود و همچنین در هنگام تعمیرات از هدر رفت مبرد جلوگیری می کند.

برای مشاوره می توانید با کارشناسان گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.

 

 

در پمپ دان بایستی به حداقل فشار برای پمپ دان دقت بالایی شود که در فیلم قبل توضیح داده شده است و همچنین توجه کنید که در کمپرسورهای اسکرو امکان پمپ دان وجود ندارد.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015