دسته های مرتبط

 • هواساز

  هواساز

   

  هواسازهای این شرکت از ظرفیت هوادهی 1500 CFM تاCFM  40000 در انواع بالا زن، بغل زن، روبرو زن و بر اساس نیاز و درخواست مشتری ارایه می گردد.

  اسکلت دستگاهها از جنس پروفیل آلومینیومی و بدنه از ورق با رنگ اپوکسی یا پودری نسبت به درخواست مشتری می باشد و تمامی قسمتهای هواساز عایق شده و پرت انرژی این هواساز بسیار پایین است. ارتعاش گیری و نصب دمپرهای لرزه گیر به صورتی انجام شده که هواساز هیچگونه لرزشی ایجاد نمی کند و برای هتل ها و بیمارستانها گزینه بسیار مناسبی می باشد.

  عایق بندی این هواساز به صورتی انجام می شود که نشت هوا از آن و پرت انرژی نزدیک به صفر است.

  هواسازهای مصارف خاص مانند اتاق عمل، ICU و CCU مجهز به فیلتزهای آلپا، هپا، یو وی و فایر دمپر و میکسینگ باکس توسط این شرکت ساخته می شود.

  هواساز هواساز (2)

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایید.

   


  منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

  contact

  شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
  شماره تماس:
  09123873563
  021-43855203

  ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
  facebook google instagram twitter aparat pinterest

  about us

  این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

  mehrspand


  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015