دسته های مرتبط

نرم افزار انتخاب کمپرسور بیتزر

شرکت بیتزر همانند دیگر شرکت های تولید کننده کمپرسور اقدام به تولید نرم افزاری کرده است که می توان آن را بهترین نرم افزار کمپرسور دانست. در این فیلم آموزشی، شما می توانید با انواع کمپرسورهای سیلندر پیستونی(رفت و برگشتی)، کمپرسور اسکرو، باز(اپن) تولیدی شرکت بیتزر آشنا شوید و با روش انتخاب کمپرسور و به ویژه کمپرسورهای شرکت بیتزر نیز آشنا شوید و همچنین توجه کنید که با استفاده از این نرم افزار شما توانایی درک سیکل تبرید چیلر تراکمی و سردخانه را پیدا می کنید.

توجه کنید که هر شرکت سازنده کمپرسور دارای نرم افزارهای انتخاب کمپرسور و ویژگی ها و روش کارکرد آن است. تمامی نرم افزارهای کمپرسور را می توانید در سایت گروه مهندسی مهر اسپند مشاهده و دانلود کنید.

برای مشاوره نیز می توانید با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015