دسته های مرتبط

علت داغ شدن کمپرسور

بازکردن سرسیلندر کمپرسور بیتزر سردخانه

در بعضی از موارد مشاهده می شود دمای کارتر کمرسور در حال کار بالاست و یا کف بر روی سطح روغن داخل کارتر مشاهده می شود. بایستی توجه کرد که این یک نشانه واضح بروز بک فر در کمپرسور است و گاز دیسچارج به کارتر کمپرسور و به ساکشن راه پیدا کرده است.

در این مواقع بایستی علت این امر را پیدا کنید و از تعمیر و دوباره راه اندازی کردن کمپرسور خودداری کنید همچنین به دلیل داغ شدن روغن برای مثال همانطوری که در فیلم می بینید، روغن دچار شکستگی ساختار می شود و تولید اسید را در سیستم خواهید داشت که بزرگترین دشمن شارلاک سیم پیچ کمپرسور شما اسیدهای ارگانیک و اسیدهای غیر ارگانیک تولید شده در سیستم است.

برای مشاوره می توانید با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.

منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015