دسته های مرتبط

شیر سوپروکیوم پیستونی چیلر جذبی

شیرهایی که برای خلا کردن در مسیر وکیوم پمپ چیلر جذبی مورد استفاده قرار می گیرند معمولا با کف نشین لاستیکی هستند. این شیرها دارای دقت پایینی می باشند زیرا به دلیل خورندگی لیتیوم بروماید و وجود ذرات اکسید شده نامحلول در داخل چیلر، امکان قرار گیری این ذرات در کف نشین لاستیکی وجود دارد که امکان هوابندی را کاهش می دهند و همچنین این شیرها در طول زمان و استفاده مستمر از ناحیه لاستیک دچار فرسوده گی شده که امکان نشت هوا به داخل چیلر را بالا می برند.

گروه مهندسی مهراسپند عرضه کننده شیرهای سوپروکیوم پیستونی یا پنوماتیک چیلر جذبی است که دارای دقت و ضریب اطمینان بالایی می باشند.

برای مشاوره می توانید با کارشناسان فنی گروه تماس بگیرید.

برای دیدن فیلم شیر سوپروکیوم چیلر جذبی در آپارات اینجا کلیک کنید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015