دسته های مرتبط

سیم پیچی

سیم پیچی
در این شرکت تمام سیم پیچی ها به کنترل دما مجهز می شوند تا در صورت جریان بیش از حد کشیدن موتور مدار قطع گردد و از آسیب به موتور جلوگیری گردد. بعد از سیم پیچی کل استاتور را در شارلاک حرارتی قوطه ور می کنیم و با این کار تمام قسمت ها در معرض شارلاک قرار می گیرند و برای 6 ساعت در کوره با دمای 137°c قرار می گیرند و پس از سیم پیچی همه سیم پیچی ها با استفاده از اهم متر دیجیتالی تست می شوند تا از کارکرد با اطمینان استاتور اطمینان حاصل شود.
این شرکت توانایی سیم پیچی تا رنج 400HP و همچنین 115 ~ 575 volts ، سه فاز و تک فاز، موتورهای تبرید و موتورهای صنعتی را دارد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاورین شرکت
تماس حاصل نمایید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015