دسته های مرتبط

سنجش سختی آب سختی گیر رزینی

تست کیت سنجش سختی آب

سختی آب یکی از مشکلاتی است که باعث صرف هزینه های زیاد و کاهش راندمان در چیلرهای تراکمی و چیلرهای جذبی می شود. ین های کلسیم و منیزیم با رسوب گذاشتن در کندانسور و ابزوربر چیلرها باعث کاهش تبادل حرارتی می شوند. برای جلوگیری از این امر از انواع مختلفی از سختی گیرها استفاده می شود که شامل سختی گیر رزینی، التراسونیک، سختی گیر مکانیکی، سختی گیر اسمز معکوس و انواع دیگری از آنها می شوند.

برای کنترل سختی، مشخص کردن میزان سختی آب پارامتر مهمی است زیرا در بسیاری از موارد دانستن میزان سختی آب می تواندبه انتخاب نوع سختی گیر کمک کند و همچنین پس از عملیات سختی گیری، استفاده از تست کیت های سنجش سختی از شرایط آب نرم شده به اپراتور اطلاعات خوبی را می دهد.

در این فیلم روش کار با تست کیت سنجش سختی آب، از نوع محلول نشان داده شده است.

برای مشاوره می توانید با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015