دسته های مرتبط

روش انتخاب شیر انبساط ترموستاتیک دانفوس

روش انتخاب اکسپنشن ولو ترموستاتیک دانفوس

برای انتخاب شیرهای انبساط ترموستاتیک هر شرکت سازنده ای از جمله انتخاب شیرهای انبساط دانفوس بایستی پروسه ای را طی کرد که در این فیلم توضیح داده شده است.

انتخاب شیر انبساط شامل انتخاب چنذ قسمت شیر انبساط است که شامل حباب شیر انبساط، بدنه شیر انبساط، اریفیس شیر انبساط است و هر کدام از این پارامترها را بایستی جداگانه محاسبه کرد و براساس نیاز انتخاب شود.

همچنین برای محاسبه و انتخاب شیر انبساط بایستی به افت فشارها و افت فشارهای استاتیک ناشی از تغییرات ارتفاع نیز توجه کرد که به صورت کامل در فیلم توضیح داده شده است.

برای مشاوره می توانید با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015