دسته های مرتبط

رفع کریستال شدن لیتیوم بروماید در چیلر جذبی-قسمت 1

روشهای برطرف نمودن پدیده کریستال :
تشخیص نوع کریستال لیتیوم بروماید اولین قدم در برطرف نمودن پدیده کریستال لیتیوم بروماید می باشد در غیر اینصورت ممکن است حرکت نابجای ما موجب بدتر شدن اوضاع گردد . پس مطالعه دقیق مطالب زیر در عمل نسبت به رفع مشکل ، کمک شایانی خواهد نمود.
کریستال نوع اول :
اولین نوع کریستال لیتیوم بروماید که در اینجا به شرح ان می پردازیم در اثر ورود بیش از اندازه انرژی حرارتی در قسمت ژنراتور (در مدل های تک اثره و دو اثره) که عامل اصلی آن روشن ماندن شعله مشعل در مدلهای شعله مستقیم وتجمع بیش از حد آب در اواپراتور و نتیجتا خشک شدن محلول در ژنراتورمی باشد. این نوع کریستال بدترین حالت کریستال بوده و در بعضی مواقع خطرناک و زمانبر است . در این نوع کریستال بلوری شدن یا سنگ شدن محلول در اثر حرارت بیش از اندازه در قسمت ژنراتور و قسمت انتهایی ژنراتور اتفاق می افتد. در این نوع کریستال چیلر به شدت سرریز می کند و سیکل از کار می افتد.
برای دیدن فیلم در آپارات
اینجا کلیک کنید.
برای دیدن فیلم در یوتیوپ اینجا کلیک کنید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015