دسته های مرتبط

تعمیر کمپرسور-کمپرسور اسکرال دانفوس 1

کمپرسورهای اسکرال به دلیل ساختار و نبود قطعات یدکی در بازار ایران، توسط تعمیرکاران کمپرسور به عنوان کمپرسورهای غیرقابل تعمیر شناخته می شوند.

کمپرسورهای اسکرال به دلیل هرمتیک (بسته) بودن و نیاز به دانش فنی ساختار و روش باز کردن کمپرسور، در ایران تعمیر نمی شود.

ساختار این کمپرسورها از دو حلزونی ثابت و متحرک تشکیل شده است. کمپرسورهای اسکرال تولیدی کارخانه جات مختلف دارای تفاوتهایی در اجزای مختلف می باشند که شامل قسمت حلزونی ها و نوع گازبندی آنها و نوع و روش عمل کردن سوپاپ اطمینان و شیر یکطرفه کمپرسور است.

این کمپرسورها برای کاربردهای زیر صفر و مواردی که سیکل تراکمی به درستی طراحی شده است، ایده ال می باشند و مشکلاتی از قبیل برگشت مایع به کمپرسور در این کمپرسورها حداقل است.

برای مشاوره می توانید با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.

ساختار خروجی گاز دیسچارج کمرسور اسکرال دانفوس شیر یکطرفه کمپرسور اسکرال دانفوس ساختار اسکرال کمپرسور اسکرال دانفوس اسکرال متحرک کمپرسور اسکرال دانفوس اجزای داخلی کمپرسور اسکرال- حلزونی یا اسکرال کمپرسور اسکرال ساختار کمپرسور اسکرال دانفوس سوپاپ اطمینان کمپرسور اسکرال دانفوس اسکرال ثابت کمپرسور اسکرال دانفوس سیمپیچ کمپرسور اسکرال دانفوس روتور کمپرسور اسکرال دانفوس


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015