دسته های مرتبط

تعمیر کمپرسور اسکرو –متال اسپری metal spray

همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد در مواردی مشاهده می شود که بعضی از قسمت های کمپرسور دچار خوردگی شده اند. یکی از این قسمتها نشیمنگاه بلبرینگ های اسکروهاست.

در هنگام تعمیر کمپرسور اسکرو باید به تلرانس ها و مقادیر لقی های مجاز کمپرسور دقت زیادی شود. زیرا مقادیر لقی های مجاز بسیار ناچیز است و درصورت انحراف از مقادیر مجاز می تواند باعث آسیب های شدید و تولید صدا در کمپرسور گردد.

یکی از روشهای ترمیم خوردگی و لاغر شدن شفت استفاده از روش متال اسپری یا پوشش دهی با فلز است که در فیلم زیر پروسه انجام کار را مشاهده می کنید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015