دسته های مرتبط

تعمیر کمپرسور اسکرال (هرمتیک)

تعمیر کمپرسور اسکرال (هرمتیک)

تعمیر کمپرسورهای اسکرال، هرمتیک، روتاری

تعمیرگاه کمپرسور مهندسی مهر اسپند تعمیرات کمپرسورهای هرمتیک (بسته یا جوشی) و کمپرسورهای سمی هرمتیک (نیمه بسته یا پیچی) را در مدل های  مختلف با استفاده از تجهیزات و استانداردهای به روز دنیا انجام می دهد.

کمپرسورهایی مانند ترن (ترین،Trane ) ، کوپلند (Copeland)، بریستول (Bristol)، بیتزر (Bitzer)، کریر (Carrier)، هنبل (Hanbell)، رف کوم (Refcom)، داوکین (Dawkin) در کارگاه گروه مهندسی مهر اسپند با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر می گردند. بسیاری از این کمپرسورها به صورت سرویس شده و آماده نصب در انبار این شرکت آماده تحویل می باشد و در صورت در خواست مشتری، امکان تحویل گرفتن کمپرسور خراب و تحویل دادن کمپرسور سرویس شده وجود دارد.

تمام کمپرسورهای تعمیر شده و بازسازی شده گارانتی می گردند.

پروسه بازسازی کمپرسور ها شامل 7 مرحله است:

  • جداکردن تمامی قطعات از قبیل شاتون ها (rods)، پیستون ها (pistons)، میل لنگ ها (crank shafts)، بوش ها (bearings)، اسکروها (screws)، اسکرال ها (scrolls).
  • تمامی قطعات از آلودگی ها پاک می شوند و شستشو بر روی آنها انجام می گیرد.
  • عملیات تراشکاری و بازسازی قطعاتی که نیاز به تعمیر دارند.
  • سیم پیچی سیم پیچ (موتور) کمپرسور در قسمت سیم پیچی کارگاه.
  • مونتاژ مجدد قطعات سرویس شده و جایگزین شده.
  • تست کمپرسور تحت شرایط کارکرد.
  • کمپرسور سرویس شده آماده نصب و راه اندازی است.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015