دسته های مرتبط

تعمیر و بازسازی کمپرسور- گارانتی

تمام کمپرسورهای بازسازی شده این شرکت شامل گارانتی قطعات برای 6-12 ماه می باشد. تکنسینهای خبره ما کمپرسورهای بازسازی شده را مورد چکاپ قرار می دهند و کمپرسورهای تحویلی به مشتری فاقد کوچکترین مشکلی است. کمپرسورهای بازسازی شده در صورتیکه موارد زیر وجود داشته باشد، خارج از گارانتی می باشند:

  • خرابی به علت نصب اشتباه
  • کمپرسور به دلیل کارکرد اشتباه خراب شده باشد که ناشی از برگشت مایع، ولتاژ نامناسب، نصب در سیستم آلوده، قطع یکی از 3 فاز است.
  • نگهداری اشتباه شامل تمیز نکردن فیلترها یا کمبود روغن یا مبرد است.
  • خرابی ناشی از وجود مشکل باقی مانده در چیلر از قبل، مانند خرابی کنتاکتور، مدار فرمان، نشتی گاز یا روغن

پیشنهاد می گردد در صورت نصب کمپرسور توسط کارشناسان این شرکت، مشکلات سیستم تشخیص داده شود و به صورت کامل گزارش داده و رفع گردد.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015