دسته های مرتبط

تعمیرات برج خنک کننده فایبر گلاس

نصب برج خنک کننده فایبرگلاس

برج های خنک کننده همانند دیگر تجهیزات در تاسیسات بایستی به درستی انتخاب و طراحی شده باشند و بعد از طراحی مناسب و ساخت با استفاده از استانداردهای مناسب بایستی به درستی نصب شوند.

در برج های خنک کننده فایبر گلاس اجزای متحرک کمی وجود دارد که یکی از این اجزای متحرک اسپرینکلر است که وظیفه تقسیم آب در برج خنک کننده دارد. در برج های خنک کننده فایبرگلاس بایستی به راستا و تراز بودن و نصب درست اسپرینکلر هد توجه شود که در فیلم مشاهده می کنید.

یکی دیگر از اجزای مهم دیگر متحرک برج های خنک کننده، سیستم تعدیل یا کاهش دور فن برج خنک کننده فایبرگلاس است. در بسیاری از موارد مشاهده می شود که در برج های خنک کننده از کاهش دور مناسب استفاده نمی شود و از سیستم های تعدیل کوچک با قابلیت بادهی کم استفاده می شود.

یکی دیگر از نکات مهم در مورد برج های خنک کننده فایبرگلاس، نگهداری برج های خنک کننده و انجام نگهداری های پیشگیرانه برای جلوگیری از رسوب گرفتن پکینگ ها و جلبگ بستن برج خنک کننده و رشد میکرو ارگانیزم هاست. هر یک از عوامل فوق باعث کاهش راندمان برج خنک کننده و تناژ برودتی طراحی می شود.

برای مشاوره می توانید با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015