دسته های مرتبط

اویل سپراتور چیلر جذبی(جدا کننده روغن)

در چیلرهای جذبی ورود روغن وکیوم به چیلر باعث کاهش شدید جذب شده و راندمان چیلر به شدت کاهش می یابد.جهت جلوگیری از این اتفاق تولیدکنندگان مختلف اقدام به نصب جداکننده روغن در مسیر پمپ وکیوم می کنند. با نصب این قطعه از ورود روغن وکیوم به داخل چیلر جلوگیری می شود و همچنین بعضی از چیلرها فاقد این قطعه می باشند که باعث ورود روغن در هنگام خاموشی چیلر جذبی و ورود آن به چیلر جذبی می شود.

در صورتی که با این مشکل مواجه هستید، کارشناسان گروه مهندسی مهراسپند آمادگی طراحی و نصب اویل سپراتور مناسب با چیلر شما را دارا هستند.

 


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015