دسته های مرتبط

اجکتور چیلر جذبی

اجکتور در چیلر جذبی همانطوری که در تصاویر زیر می بینید و در فیلم نشان داده شده است دو کار اصلی را در چیلر جذبی انجام می دهد. زمانی که محلول سلوشن (لیتیوم بروماید) توسط پمپ سلوشن پمپ می شود، بعد از خروجی پمپ در صورت نصب گیج فشار، می توانید فشار 1-1.5 bar را مشاهده کنید که این امر با وکیوم بودن چیلر جذبی در تناقض است. اجکتور می تواند همانند اریفیس در چیلر جذبی عمل کند و به دلیل کوچک شدن دهانه آن، فشار تبدیل به سرعت می شود و یکی دیگر از وظایف آن ایجاد سرعت برای محلول لیتیوم بروماید که از ژنراتور به پایین می آید، می باشد.

به دلیل ثقل و اختلاف فشاری که بین قسمت بالا و پایین چیلر وجود دارد، محلول لیتیوم بروماید غلیظ خروجی از ژنراتور به سمت پایین حرکت می کند اما توانایی پاشش از نازلهای ابزوربر و یا تشتک (در بعضی از مدلها) را دارا نمی باشد. در نتیجه با استفاده از اجکتور محلول لیتیوم بروماید غلیظ با لیتیوم بروماید رقیق مخلوط می شود و به داخل ابزوربر حل داده می شود.

برای مشاوره می توانید با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.

برای دیدن فیلم اجکتور چیلر جذبی در آپارات اینجا کلیک کنید.

برای دیدن فیلم اجکتور چیلر جذبی در یوتیوپ اینجا کلیک کنید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015