دسته های مرتبط

آموزش تعمیر کمپرسور کریر کارلایل -روش کار آنلودر کریر 2

در این فیلم روش کار آنلودرهای کمپرسورهای پیستونی شرکت کریر کارلایل را با یکدیگر مرور می کنیم. این آنلودرها به دو دسته فشاری و برقی تقسیم می شوند که در نوع فشاری نیازی به نیروی خارجی برای آنلود یا بی بار شدن کمپرسور نیست و کمپرسور با نیروی فشار تنظیمی آنلود می شود.

در نوع برقی نیز می توان با استفاده از نیروی یک سلونویید ولو که در سرسیلندر کمپرسور کریر نصب می شود، آنلود را انجام داد که با استفاده از مدار فرمان انجام می شود. دو نوع از این آنلودرها وجود دارند که آنلودرهای بای پس گاز داغ و قطع کن گاز ساکشن کمپرسور هستند که توانایی کمپرسور برای بی بار شدن را کنترل می کنند و بر اساس ست پوینت تنظیمی فرمان می گیرند و آنلود را انجام می دهند.

برای مشاوره یا شرکت در دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015