دسته های مرتبط

آموزش تعمیر کمپرسور -روش کار آنلودر کریر 1

آنلودر قطع کن ساکشن(suction cut off) به عنوان یک آپشن بر روی کمپرسورهای 4و6 سیلندر کریر کارلایل O6D/E قرار دارد و در دو مدل الکترونیکی و کارکرد با فشار گاز وجود دارد.

کارکرد کنترل ظرفیت الکترونیکی

در این روش با استفاده از جریان الکتریسیته و برقرار شدن بوبین آنلودر عمل می کند. تنظیماتی برای این نوع از آنلودر نیاز نیست. زمانی که بوبین برقرار نیست، مسیر لوود(Load) باز است و زمانی که شیر برقی، برقراراست، مسیر برای آنلودر(unload) یا بی بار شدن باز است و در زمان برقرار شدن گاز داغ دیسچارج اجاره بای پس شدن به ساکشن را پیدا می کند.

کنترل ظرفیت با فشار گاز ساکشن

کنترل ظرفیت بوسیله کنترل فشار ساکشن و فعال شدن با فشار دیسچارج کار می کند.

در شروع راه اندازی این کنترل کار نمی کند تا این که اختلاف بین فشار ساکشن به حدود 25psi برای کمپرسور o6D و 33psi برای کمپرسورهای o6E برسد.

زمانی که فشار ساکشن به اندازه کافی بالاتر از نقطه تنظیم فنر برسد. فنر حرکت کرده و مسیر باز می شود و زمانی که فشار ساکشن به اندازه کافی افت کند، فنر کنترل کننده منبسط می شود.

تنظیم آنلودر کنترل فشار کمپرسور کریر

برای این کار در پوش مهره تنظیم را باز کنید و با هر دور چرخاندن پاد ساعتگرد پیچ تنظیم 7.2psi فشار کاهش پیدا می کند و با چرخاندن این پیچ به صورت ساعتگرد فشار افزایش می یابد. این آنلودر بین 0-85psi قابل تنظیم است و با 5/11 دور چرخاندن پیچ (پادساعتگرد)، میزان ست پوینت به 0 می رسد(در این نقطه فشار حداقل 6psi است) و هر دور چرخاندن پیچ (ساعتگرد) فشار را افزایش می دهد(1.5psi) و تقریبا 10 دور چرخاندن فشار را به 22psi می رساند.


منتشر شده در :// نویسنده:mehrspand

contact

شهرک صنعتی چهاردانگه. خیابان ۱۷. پلاک ۱۰
شماره تماس:
09123873563
021-43855203

ایمیل پشتیبانی : info@mehrespand.ir
facebook google instagram twitter aparat pinterest

about us

این شرکت با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی تحت عنوان,ASHRAE-15مقررات و ایمنی تبرید مکانیکی ASAB9.1 و قوانین ASMEجهت مخازن تحت فشار در زمینه تاسیسات برودتی توانسته است بهترین راهکارهای تعمیر، سرویس، راهبری و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع را ارائه نماید و نیز با بهره گیری از توان علمی و تخصصی و دانش فنی روز دنیا نسبت به ارائه مشاوره و راهنمائی محققین ،دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را فراهم نماید. علاقه مندان جهت دریافت هر گونه پاسخ در این زمینه با گروه مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.

mehrspand


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ است 2008-2015